Kūrybinis atsitraukimas Pasgrindos upelio slėnyje

Kviečiame įvairių profesijų žmones atsitraukti nuo darbų rutinos bei miesto triukšmo ir savaitę pabūti atokiame gamtos kampelyje, upelio, medžių, pievos, vabzdžių ir avių draugijoje.

Pasiūlymas skirtas žmonėms, norintiems išbandyti gyvenimą be dujų, elektros ir vandentiekio tinklų, nenaudojant iškastinio kuro išteklių. Atvykę vienas ar dviese galėsite prisiglausti mažoje rąstinėje trobelėje su skiedriniu stogu ir malkine krosnimi. 

Pasgrindos upelio slėnyje gyvens nedidelė avių banda, kurią turėsite prižiūrėti. Laisvai ganomos avys bus jūsų kūrybos mokytojos, su jomis turėsite praleisti visą laiką, neišleisdami jų iš akių. Turėsite pasirūpinti, kad jos turėtų vandens ir uždaryti nakčiai į aptvarą. Ekstensyviai ganomos avys yra svarbios bioįvairovės palaikymo talkininkės.

Siūlome atvykti dviračiu, nuo Matuizų traukinių stoties kaimo ir miško keliais 9 kilometrai. Pasiimkite maisto ir būtiniausius daiktus visai savaitei. Jus pasitiksime vietoje ir paliksime vienus. 

Dalyvio mokestis – 100 eurų bus skirtas koordinavimo išlaidoms ir šienui žiemai paruošti.

Su nuolaida kaina 80 eurų. Nuolaida taikoma tiems, kas atveš savo mėgstamą knygą įsigytą knygynuose Kolibris Kaune arba Eureka! Vilniuje ir taip prisidės prie Piemenų skaityklos kūrimo.

Prašome registruotis užpildydami šią formą. Mokestį prašome pervesti likus ne mažiau nei 1 mėnuo iki jūsų pasirinkto atvykimo laiko. Registraciją patvirtinsime tik gavę mokestį. Atšaukus viešnagę, pinigai nebus grąžinami – avims labai svarbus pastovumas. 

Všį “Verpėjos”

Sąskaitos nr: LT18 7300 0101 5815 1345

Paskirtis: dalyvio mokestis

Jei turite klausimų, rašykite info@verpejos.lt