Žygis po Musteikos kaimo apylinkes

Spalio 31 d., sekmadienį, kviečiame į žygį po Musteikos kaimo apylinkes. Su vieciniais praeisim apie 6 km, pašaukdami miškus, laukus, kalnelius jų vardais ir prisimindami, ką jie byloja apie buvusių kartų darbus ir kovas. Taigi, tyrinėsime vietovardžius ir partizanų slaptakelius. 

Renkamės 12 val. Musteikos kaime. Tikslią susitikimo vietą pranešime užsiregistravusiems tel.: 861416255 arba el.p. verpejos@gmail.com

Prieš žygį bus galimybė kartu pavalgyti skanius pietus (kaina vienam žmogui – 7 Eur). Registruodamiesi pažymėkite, ar valgysite. Nepietaujančių lauksime prisijungiant 13 val.

Renginys yra projekto „Grūdos krašto istorijos. I dalis” dalis.

Projekto tikslas – įvairių sričių tyrėjų ekspedicija ir archyvine medžiaga paremto Grūdos aukštupio apylinkių mažųjų vietovardžių interaktyvaus žemėlapio ir pažintinio maršruto su išsamiais aprašymais ir fotografijomis sukūrimas. Projektas inicijuoja Grūdos krašto įvaizdžio kūrimo procesą, įvardijant ir išryškinant sovietmečio prigesintas krašto vertybes ir sukuriant patrauklią medžiagą keliautojams. Metų pabaigoje žemėlapis ir maršrutas bus prieinamas verpejos.lt. 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
Organizuoja VšĮ „Verpėjos” bendradarbiaudama su Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcija ir Kabelių kaimo bendruomene.