Vertėjos

Milda ir Viktorija susipažino Varėnoje, Algirdo drožybos būrelyje. Abi kažkada šiek tiek mokėsi stalystės, ir abi kurį laiką gyvena Dzūkijos šilų kaimuose. Pasirodo, skirtingu metu abi dirbusios Antakalnio 50-ajame pašte ir pavadavusios tą pačią Leną. Abi kažkodėl netyčia vis pavadinamos Monika. Abi dalį karantino praleido su savo močiutėmis. Abi planavo rengti asmenines parodas Marcinkonių geležinkelio stotyje. Abi nebemėgsta kalbėti apie save trečiuoju asmeniu. Abi ne tiek daug apie viena kitą ir žino.

Atvažiavau čia, nes ieškojau vietos, kur galėčiau keletą mėnesių pagyventi viena, padirbėti susikaupusi. Neįvertinau, kad kaime anonimiškumas neegzistuoja, ir kad iš tikrųjų man ir nereikėjo jo. Darbai, dėl kurių čia atsidūriau, jau nustumti kitų. Dabar atrodo, kad esu čia dėl žmonių, kurie supa, ir miško.

Gegužės 15 dieną, šeštadienį 17 val. atidarome bendrą savo parodą “Vertėjos” Marcinkonių geležinkelio stotyje. Ją bus galima aplankyti savaitgaliais 12-18 val. ir iš anksto susitarus telefonu 864122860. Paroda veiks iki birželio 12 dienos.

Parodą organizuoja VŠĮ Verpėjos, remia Lietuvos Kultūros Taryba