Susitikimas su Verpėjų rezidentais: Gudrita Lapė ir Andrej Polukord

Birželio 29 dieną, 15 val. kviečiame į susitikimą su Verpėjų Kūrybinių Ganyklų rezidentais Gudrita Lapė ir Andrej Polukord. Menininkai pasidalins, kokias naujas patirtis jiems pavyko užsiauginti, kokius naujus ryšius pavyko ar nepavyko užmegzti su Kabelių apylinkių žmonėmis bei ne-žmonėmis ir kaip tai paveikė jų kūrybinius sumanymus.

Apie menininkus:

Gudrita Lape (g. 1990) yra menininkė, dirbanti su biologiškai suyrančiomis medžiagoms. Ji gimė Lietuvoje, užaugo Islandijoje, o šiuo metu gyvena Islandijoje ir Ispanijoje. Nuo pat gimimo ji yra fatališka klajoklė ir tai vaidina svarbų vaidmenį jos kūrybos procese. Ji kuria mobilias instaliacijas ir ritualinius performansus, intuityviai naudodama perdirbtus, surinktus, taktiliškus ir nostalgiją keliančius objektus. Ji gyveno įvairiuose žemynuose, studijavo Islandijoje, Vokietijoje, Lietuvoje ir Ispanijoje – nuo vaizduojamojo meno, sociolingvistikos ir daugiakalbystės iki skaitmeninės gamybos.

Andrej Polukord (g. 1990 m. Vilniuje, Lietuva) dirba Vilniuje. Jis dirba tapybos, instaliacijos, performanso, fotografijos ir videomeno srityse. Pasitelkdamas humorą, fizinius nuotykius ir pasakojimą, savo darbuose jis nagrinėja kasdienio gyvenimo, ekologijos, žmogaus ir gamtos santykio temas. Polukord kuria nestabilias aplinkas ir absurdiškas situacijas, sukeliančias nenuspėjamas pasekmes, dvigubas prasmes ir dviprasmybes.

Renginys vyks adresu:

Kabelių g. 7, Kabelių k., LT-65284 Varėnos r. sav.

Viršelio nuotrauka: Neringa Greičiutė