Susitikimas su liepos mėnesio rezidentėmis – Ugne Vencke ir Markéta Dlouhá

Liepos 28 dieną, 15 val., kviečiame į susitikimą su Verpėjų Kūrybinių Ganyklų rezidentėmis – Ugne Vencke ir Markéta Dlouhá!

Menininkės papasakos apie savo patirtis ganant avių bandą ir kūrybines inspiracijas. 

Markéta pakvies į rankų darbo popieriaus dirbtuves, pasidalins savo meistrystės ir eksperimentų atradimais naudojant vilną, pakuočių atliekas ir augalus. Turėsite galimybę patys pasidaryti savo popieriaus lapą!

Ugnė pakvies susirišti dienoraštį pačių susiverptu siūlu.

Vaišinsime namine gira ir užkandžiais.

Apie menininkes:

Ugnė Venckė baigė daiktų dizaino studijas Vilniaus dailės akademijoje, po jų tris metus keliavo. Iš kelionių atsineša trapumo, laikino vertes ir atviresnį pasaulio matymą. Keturis metus buvo dalis kūrybinės dizaino studijos Less Table, kur pasitelkiant potyrį, gamtos, tradicijų pažinimą ir šiuokišką jų tąsa buvo kuriamos vaišių instaliacijos.

Markéta Dlouhá yra čekų menininkė, kurios kūrybos fokuse – asmeninės istorijos ir ekologija. Ji kuria knygas, grafiką, poeziją, piešinius, siuvinėjimus ir šviesos instaliacijas. Jos stiprus ryšys su gamta ir domėjimasis sociologija bei psichologija atsiskleidžia pusiau siurrealistiniuose vaizdiniuose, kuriuose atsikartoja natūralios formos, peizažai, vanduo ir gyvūnai, taip pat temos plėtojamos per atmintį, šeimą, sveikatą bei santykį su gamta. 

Renginys vyks adresu:

Kabelių g. 7, Kabelių k., LT-65284 Varėnos r. sav.

Viršelio iliustracija Ugnės Venckės